Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za EU fondove

Vijesti

Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga - Revitalizacija brownfield lokacija Urbanog područja Zadar

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Revitalizacija brownfield lokacija UP-a Zadar

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije objavilo poziv za izravnu dodjelu unutar Prioritetne osi 7 "Povezanost i mobilnost" OPKK.

Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga - Obnova kulturne baštine urbanog područja Zadar

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Obnova kulturne baštine UP Zadar.

Otvorena "Ljetna škola kulturnog turizma"

U sklopu projekta “ZADAR BAŠTINI - Integrirani kulturni program Grada Zadra 2020”.

Ljetna škola kulturnog turizma u Zadar dovodi neke od najvećih znanstvenika iz područja kulture i turizma

Otvaranje ljetne škole održat će se u ponedjeljak, 15. srpnja 2019. godine u 9:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru.

Stockholm, Lucca i Zadar surađuju na rješavanju problema dostavnih vozila u stare gradske jezgre

Grad Stockholm bio je domaćin drugom po redu sastanku EU projekta "ASPIRE" na temu urbane logistike.