Upravni odjel za EU fondove

Vijesti

Objavljen Poziv na dostavu projektnih prijedloga - Obnova kulturne baštine urbanog područja Zadar

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga Obnova kulturne baštine UP Zadar.

Prvi bilten projekta "INTENSIFY"

Otvorena "Ljetna škola kulturnog turizma"

U sklopu projekta “ZADAR BAŠTINI - Integrirani kulturni program Grada Zadra 2020”.

Ljetna škola kulturnog turizma u Zadar dovodi neke od najvećih znanstvenika iz područja kulture i turizma

Otvaranje ljetne škole održat će se u ponedjeljak, 15. srpnja 2019. godine u 9:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru.

Stockholm, Lucca i Zadar surađuju na rješavanju problema dostavnih vozila u stare gradske jezgre

Grad Stockholm bio je domaćin drugom po redu sastanku EU projekta "ASPIRE" na temu urbane logistike.

KvART '19 nadmašio sva očekivanja!

Devet dana i preko 80 događanja - u svakom trenutku nešto se radilo, pokretačka snaga pojedinaca i skupina bila je ''zarazna'' za sve!