Preskoči na sadržaj

Upravni odjel za odgoj i školstvo

Na Sveučilištu u Zadru otvoren Code Hub coworking prostor

Prostor u kojem će mladi realizirati svoje ideje umjesto da ih odnose vani - mjesto povezivanja studenata i poduzetnika.

Konferencija "Vrtić za svako dijete"

Na nacionalnoj konferenciji Grad Zadar predstavljen kao primjer odobre prakse i uspješnog razvoja i unaprjeđenja predškolskog odgoja i obrazovanja.

Gradu Zadru dodijeljeno 33 milijuna i 150 tisuća kuna za budući Centar za mlade

Gradonačelnik Dukić: Centar za mlade kapitalni je projekt namijenjen mladima i zadarskoj budućnosti.

Gradonačelnik Dukić potpisao Kolektivni ugovor za radnike u predškolskim ustanovama "Radost" i "Sunce"

Dukić: Grad Zadar ćei dalje brinuti o pravima i boljem položaju svih djelatnika.

Mađarski učenici posjetili gradsku upravu

Nastavljen projekt učeničke razmjene između Terezvaroša i Zadra.

Gradonačelnik Dukić: Raditi u zdravstvenom sustavu je humana i hrabra odluka

U Medicinskoj školi otvoreno Državno natjecanje za medicinske sestre i dentalne tehničare „Schola medica“.