ODLUKA  o raspisivanju Javnog natječaja za prijavu projekata/programa  s područja socijalne skrbi i zdravstva u 2018. godini
ODLUKA o raspisivanju Javnog natječaja za prijavu projekata/programa s područja socijalne skrbi i zdravstva u 2018. godini

Predmet ove Odluke je pokretanje postupka prikupljanja prijava programa/projekata javnih potreba iz područja socijalne i psihosocijalne skrbi, zdravstvene zaštite, promicanja vrijednosti Domovinskog rata te potpore sudionicima i stradalnicima Domovinskog rata i II. svjetskog rata koji će se (su)financirati iz Proračuna Grada Zadra za 2018. godinu u razdjelu Gradske uprave za socijalnu skrb i zdravstvo 040.
Krajnji rok za dostavu prijedloga programa/projekata je 12. veljače 2018. godine do 12.00 sati, bez obzira na način dostave.