Nacrt prijedloga odluke o izmjenama i dopunama Odluke o reklamiranju na području Grada Zadra

Gradsko vijeće Grada Zadra donijelo je Odluku o reklamiranju na području Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, broj 28/10, 4/11, 4/12 i 14/13).

Odlukom o ustrojstvu upravnih tijela Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, broj 9/17 i 14/17) izmijenjen je naziv Upravnog odjela za komunalne djelatnosti u Upravni odjel za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša, stoga je potrebito postojeću Odluku o reklamiranju na području Grada Zadra uskladiti s Odlukom o ustrojstvu upravnih tijela Grada Zadra.

Osim toga, u dijelu Odluke pod naslovom Vrste reklamnih panoa predlaže se dopuna u smislu postavljanja putokaznih zajedničkih reklamnih panoa u I zoni na lokacijama gdje za to postoji najveći interes korisnika poslovnih prostora uz plaćanje naknade, kako bi se prije nadolazeće turističke sezone uveo red u prostor, odnosno poboljšala komunikacijska i vizualna povezanost unutar povijesne jezgre grada Zadra.

Rok za očitovanje zainteresirane javnosti je zaključno s danom 23. ožujka 2018. godine.

Adresa e-pošte na koju se šalju očitovanja zainteresirane javnosti: komunalno.savjetovanje@grad-zadar.hr