Temeljem članka 11. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“, broj: 25/13 i 85/15) i članka 36. Statuta Grada Zadra („Glasnik Grada Zadra“, broj: 9/09, 28/10, 3/13, 9/14 i 2/15 – pročišćeni tekst, 3/18 i 7/18 – pročišćeni tekst), Zamjenik Gradonačelnika Grada Zadra, dana 21. studenog  2019. godine,  donio je  Zaključak kojim se utvrđuje Nacrt prijedloga Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o komunalnim djelatnostima, prema tekstu u privitku.

Nacrt prijedloga odluke javno se objavljuje na internetskim stranicama Grada Zadra, radi savjetovanja sa zainteresiranom javnošću.

Rok za dostavu primjedbi i prijedloga na Nacrt prijedloga Odluke je 25 dana od dana objave odnosno do 15. prosinca 2019.g

Primjedbe na nacrt odluke mogu se slati na e-mail adresu: komunalno.savjetovanje@grad-zadar.hr