Zadarski karneval 2015.

Grad Zadar i Turistička zajednica grada Zadra pozivaju sve građane da se i ove godine, u što većem broju, uključe u karnevalska događanja koja započinju već od 12. veljače. Tradicionalna povorka Zadarskog karnevala, sastavljena od pučkih maškaranih skupina iz Zadra te bliže i dalje okolice, održat će se u nedjelju, dana 15. veljače u organizaciji Turističke zajednice grada Zadra. Donosimo vam cjelovit program Zadarskog karnevala 2015.

Program događanja Karneval 2015.

Četvrtak, 12.02

-18:00 sati: Caffe Galerija Ginaotvorenje izložbe Tomislava Marijana Bilosnića

Fotografije prošlogodišnjeg karnevala u Varoši i Zadru.

-21:00 sati: Caffe Bar Kult - "Budite i Vi zvijezda!"

Maskirane karaoke – najbolje karaoke, maksimalno zezanje!

Petak, 13.02.

-21:00 sat: Tovar Square (terasa caffe barova Kult & Dišpet u Varoši) - "Ljeto nam se vratilo!"

Ljeto usred zime! Glazbeni uvod uz DJ Anđela nastavlja se s koncertom zvijezda večeri Kuzma & Shaka Zulu.

• 21:00 sat: Caffe Bar Arkada - urnebesan provod s maškarama uz live svirku benda Bracera!
  • 21:00 sat: Vinyl Bar - "BAD BARBIE PARTY" i DJ Dirty Ken! // "GRAN TURISMO" - UPAD GRATIS!• na zatvorenoj terasi: Odjenite se u omiljenu lutku/lutka, budite Barbie, Ken, Cindy, Monster High, Ninja Kornjače, Minioni, Han Solo, Superhik, Anime, Cosplay, ... i drmajte kao da sutra neće doći. • unutar kluba: Hrvatska Disco Zajednica organizira "GRAN TURISMO" međunarodni spektakularni turistički sajam/kongres! Dođite kao turisti, Kinezi, Rusi, Talibani, Rastafarijanci, Teksašani, Eskimi, Aborigini, Pigmeji, Slovenci,... Odjenite odjeću svoga kraja, donesite običaje, plesove, recepte i načine rukovanja! Očekuje vas International Dance Party!

Subota, 14.02. – program povodom Valentinova

-21:00 sat: Dvorana Krešimir Ćosić - Valentinovo pod maskama – koncert Ricardo Luque & prijatelji

• Romantična latino & salsa zabava pod maskama uz koncert Ricardo Luque & Prijatelji! Nagrada za najromantičniji par pod maskama: Spa paket za dvoje.
  • Ulaznica: 30,00 kn
  • Prodaja ulaznica: agencija "Aquarius" / na dan koncerta: blagajna Višnjik

- 21:00 sat: Caffe Bar Arkada - maškare party uz glazbu DJ Špela Jr.

- 21:00 sat: Vinyl Bar - „NOĆ PUNOG SATURNA“ by DJ Lumberjack (Bartolomew Timber – Squamish Records, Canada)• Nakon šumarije, vrijedni drvosječa sa sjevera dolazi u Vinyl Bar kratko zagrijati ekipu sentišima na početku, jer vjerno štuje Valentinovo, a onda obećava lavinu plesne glazbe, frcanje iverja i loženje!

- 21:00 sat: Caffe Bar Zodiac – Zodiac Maskenbal uz DJ-a iznenađenja

22:00 sata: Tovar Square (terasa caffe barova Kult & Dišpet u Varoši) – "Nije ljubav za sve"

• Maskirana zabava za samce (naravno, dobrodošli su svi ;). Prigodni program prezentacije vrhunskog whiskeya uz simpatične maskirane hostese i glazbu DJ Petrusa

Nedjelja, 15.02. – dan glavne karnevalske povorke

-11:30-13:00 sati: Tovar Square (terasa caffe barova Kult & Dišpet u Varoši) - "Čupave maske"

• Maškare za Vas i Vaše kućne ljubimce! Namaskirajte se, dođite u paru i pomozite Azilu za napuštene životinje. Biranje najljepše maskiranog kućnog ljubimca uz stručni žiri. Donacije su namijenjene Azilu za napuštene životinje Zadar; Glazba: DJ Anđelo

-15:00 sati do kasno u noć: Glavna povorka Zadarskog karnevala

• Tradicionalna povorka Zadarskog karnevala, sastavljena od pučkih maškaranih skupina iz Zadra te bliže i dalje okolice, održat će se u nedjelju, dana 15. veljače u organizaciji Turističke zajednice grada Zadra. Karnevalska povorka okupljat će se od 15:00 sati na parkiralištu ispred zgrade „Ljepotice“ na Branimirovoj obali. Početak povorke predviđen je u 16:00 sati, a kretat će se rutom preko Jazina i Obale kralja Tomislava prema Narodnom trgu, odakle će poslije pojedinačnog predstavljanja svih karnevalskih skupina vesele maškare nastaviti Kalelargom i Forumom. Krajnja destinacija i glavni zabavni program odvijat će se na Tovar Squareu, odnosno na terasi Caffe Barova Kult & Dišpet u Varoši, gdje će skupine glazbom dočekati DJ Anđelo, a potom slijedi urnebesna zabava uz koncert grupe Psihomodo Pop! Svi prijavljeni sudionici karnevalske povorke dobiti će bon za besplatnu hranu i piće na Tovar Squareu u Varoši.

Utorak, 17.02. – pokladno finale

-20:00 sati: Tovar Square (terasa caffe barova Kult & Dišpet u Varoši) – "Izbor najboljih pojedinačnih maski Zadarskog karnevala"

• Finalna večer poklada uz izbor najboljih pojedinačnih maski! U natjecanje se može prijaviti do 22:00 sata, nakon čega će strogi žiri dodijelit će tri nagrade za najbolju pojedinačnu masku. Glazba DJ-a maskirnog imena Nemorales i živa svirka benda iznenađenja!
  • 20:00 sati: Caffe Bar Zodiac – Poklade u Zodiaca – sve je moguće!

Zadarski karneval 2015. Zadarski karneval 2015. Zadarski karneval 2015.