Za udruge prikupljeno 12.614,00 kn

U subotu, 11.siječnja 2014. godine, na šetnici pored Arheološkog muzeja Zadar, održana je posljednja humanitarna akcija u skopu manifestacije Đir po gradu. Restorani Atrij, 2 ribara, Bruschetta i Trattoria Canzona pripremili su paštu - fažol te ga prodavali po simboličnoj cijeni od 10 kuna, u humanitarnoj akciji za pomoć Hrvatskoj katoličkoj udruzi medicinskih sestara i tehničara Zadar.

Otkako je započela manifestacija Đir po gradu, od 24. studenoga 2013., za udruge je ukupno prikupljeno i donirano 12.614,00 kuna. Udruge koje su sudjelovale u humanitarnim akcijama subotom bile su Marijini obroci, Vukovaru ZaDar, Društvo oboljelih od multiple skleroze, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom ''Svjetlo'' , Udruga za Down sindrom Zadarske županije, ''Duga'' -  Udruga za pomoć ženi i djetetu i Hrvatska katolička udruga medicinskih sestara i tehničara Zadar. U humanitarnim akcijama sudjelovali su: restoran Bruschetta, konoba Skoblar, restoran Groppo,restoran Atrij, restoran Il Padrino, konoba Malo misto, restoran Tinel, Trattoria Canzona, restoran 2 ribara, restoran Zadar, restoran Kornat, konoba Stomorica, Bistro Gourmet Kalelarga, restoran Pet bunara, konoba Na po ure, Turisthotel catering i catering Piazza. Akcije su podržali još tvrtka Atrox s vinima, vina Figurica i voda Santa,a zapjevale su i klape Karmel, Kalelarga i Munita.

Popularna škola klizanja na ledu uručila je i ovaj tjedan 30 diploma vještim mladim klizačicama i klizačima.

Zbog velikog zanimanja građana za klizanje, klizalište Forum će biti otvoreno do 19. siječnja 2014.

Za udruge prikupljeno 12.614,00 kn Za udruge prikupljeno 12.614,00 kn Za udruge prikupljeno 12.614,00 kn