Volontiranje na sajmu stipendija
Sajam stipendija traži volontere.

Institut za razvoj obrazovanja i Grad Zadar organiziraju prvi Sajam stipendija i visokog obrazovanja u Dalmaciji. Sajam će se održati u utorak 16. svibnja 2017. od 11.00 do 17.00 sati u prostoru Arsenala.

Pozivamo sve zainteresirane da podrže događanje volontiranjem na sajmu. Zadaci uključuju dijeljenje letaka, brošura i anketnih upitnika posjetiteljima. Volonterski angažman upisujemo u volontersku knjižicu, a za vrijedne volontere osigurali smo i poklone! :)

Ako ste zainteresirani, prijavite se popunjavanjem sljedećeg obrasca: https://goo.gl/forms/ybW9ZTrxQ9YGjCn03

Organizaciju ovogodišnjeg Sajma omogućile su potpore partnera, pokrovitelja, donatora i sponzora: Grada Zadra, Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencije za mobilnost i programe Europske unije, Sveučilišta u Zadru, Vijeća veleučilišta i visokih škola Republike Hrvatske, Hrvatske udruge poslodavaca te RIT-a Croatia (Sponzor). Cjelovit popis pokrovitelja, partnera, izlagača te više informacija o programu Sajma dostupno je na službenim internetskim stranicama Sajma www.stipendije.info/hr/sajam.
Ulaz na Sajam stipendija i visokog obrazovanja je besplatan.