Veleposlanica Australije u Republici Hrvatskoj Nj.E. gđa Susan Cox u službenom posjetu Gradu Zadru i Zadarskoj županiji

Veleposlanica Australije  Nj. E. gđa Susan Cox boravila je danas u nastupnom posjetu Gradu Zadru i Zadarskoj županiji gdje su je primili župan Stipe Zrilić, gradonačelnik Grada Zadra Zvonimir Vrančić te rektor Sveučilišta u Zadru Ante Uglešić. Tijekom sastanka na kojem su župan i gradonačelnik veleposlanicu upoznali sa svim znamenitostima i odrednicama  Zadra i Zadarske županije, razgovaralo se o daljnjim mogućnostima suradnje Australije i Hrvatske, odnosno grada Zadra i Zadarske županije, osobito u području turizma, mogućnostima investiranja  u poslovnim  zonama te suradnje na polju  znanosti i obrazovanja.

Veleposlanica Australije u Republici Hrvatskoj  Nj.E. gđa Susan Cox u službenom posjetu Gradu Zadru i Zadarskoj županiji Veleposlanica Australije u Republici Hrvatskoj  Nj.E. gđa Susan Cox u službenom posjetu Gradu Zadru i Zadarskoj županiji