Gradonačelnik dr. Živko Kolega sa svojim suradnicima danas je u Gradskoj vijećnici primio predstavnike Udruge navijača «Tornado» kojom im je prilikom zahvalio na sustavnom i kvalitetnom bodrenju zadarskih športskih klubova, posebice Košarkaškog kluba «Zadar», te izrazio veliko zadovoljstvo ovogodišnjim ponašanjem «Tornada» i pozitivnom slikom Zadra koju su takvim ponašanjem odaslali javnosti.
Ujedno, razlog više današnjem prijemu je dodjela prostorija Udruzi na korištenje, svojevrsno oduženje Grada Zadra zadarskim navijačima i njihovom doprinosu na području kvalitetne promidžbe Zadra.

Hvale vrijedan posebice je način na koji je «Tornado» pratio finale ovogodišnjeg košarkaškog prvenstva Hrvatske, te slavlje koje se po čitavom gradu odvijalo nakon pobjede Zadrana u finalnoj utakmici, kada nije zabilježen ni najmanji incident ili nedolično ponašanje. Baš suprotno, Zadar je tih dana odisao dostojanstvom i veličanstvenom koreografijom, a slike slavlja prenijele su najljepše dojmove iz našeg grada.

Kako je naglasio gradonačelnik Kolega, Grad će Udruzi pomoći u opremanju dobivenih prostorija, kako bi to mjesto postalo mjesto susreta svih generacija Zadrana, ljubitelja zadarskog športa , ali i ostalih navijačkih udruga u Hrvatskoj.

U ime «Tornada» svoje su zahvale izrazili predsjednik Udruge Mario Gavran i njihov tajnik, a razmijenjeni su i prigodni darovi. Tako je zadarski gradonačelnik «ukrašen» šalom «Tornada, dok su vjerni zadarski navijači za svoje prostorije dobili čitav komplet knjiga, monografija i video materijala o Zadru i zadarskom športu.

Nakon prijema, gradonačelnik je pred samim prostorijama u centru grada predao ključeve novim korisnicima.