Danas je, u prostoru nadbiskupije, održan tradicionalni predbožićni susret gradonačelnika i njegovih suradnika s nadbiskupom zadarskim, mons. Želimirom Puljićem. Uz gradonačelnika, susretu su prisustvovali i njegovi zamjenici, Dražen Grgurović i Darko Kasap, predsjednik Gradskog vijeća Živko Kolega, te pročelnici upravnih odjela Grozdana Perić i Radovan Dunatov.

Danas je, u prostoru nadbiskupije, održan tradicionalni predbožićni susret gradonačelnika i njegovih suradnika s nadbiskupom zadarskim, mons. Želimirom Puljićem. Uz gradonačelnika, susretu su prisustvovali i njegovi zamjenici, Dražen Grgurović i Darko Kasap, predsjednik Gradskog vijeća Živko Kolega, te pročelnici upravnih odjela Grozdana Perić i  Radovan Dunatov.

Susret gradonačelnika s nadbiskupom