Predsjednik Gradskog vijeća Grada Zadra prof. Davor Aras primio je danas u Maloj vijećnici Grada Zadra roditelje poginulih branitelja Domovinskog rata iz Vinkovaca koji su u Vijećnicu stigli u pratnji predsjednika Udruge roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata Zadarske županije g.Frane Franića, a nakon što su položili vijence i zapalili svijeće na Središnjem križu na Gradskom groblju.

Kako je istaknuo predsjednik Vijeća prof. Aras, odajući počast svojim sinovima te sinovima svojih prijatelja u Zadru sve godine, vinkovački su roditelji zaslužili da ih primi s naročito velikim pijetetom u ime Gradskog vijeća, gradonačelnice, Poglavarstva Grada Zadra te u svoje osobno ime, te dodao kako će u ovom gradu, čiji su počasni građani prvi predsjednik Republike Hrvatske dr. Franjo Tuđman i general Ante Gotovina, uvijek biti dobrodošli.

Na, kako je kazao, uvijek srdačanom prijemu u Gradu Zadru, u ime članova Udruge roditelja poginulih branitelja iz Domovinskog rata iz Vinkovaca zahvalio se njen predsjednik g. Hugo Smolčić te izrazio želju da ovakvi susreti roditelja pogunulih branitelja iz Zadra i Vinkovaca postanu tradicija.