Proslavimo blagdane u miru

U prigodi obilježavanja predstojećih božićnih i novogodišnjih blagdana, Grad Zadar priključuje se nastojanjima PU Zadarske u provedbi tradicionalne akcije „Mir i dobro“ koja se i ove godine provodi u vremenu od 15. prosinca 2014. godine do 8. siječnja 2015.

Akcija ima za cilj sprječavanje zlouporabe oružja , eksplozivnih i rasprskavajućih sredstava što može rezultirati lakšim i težim ranjavanjem, prostrijeljenjem i oštećivanjem imovine. Zlouporaba oružja posebice je opasna na mjestima većeg okupljanja građana te među najmlađima – djecom.U uvjerenju da će nadolazeći blagdani proteći u miru i spokoju bez neželjenih tragedija, Grad Zadar apelira na odgovorno ponašanje građana. Svatko od nas može i mora dati svoj doprinos, kako bismo primjereno i dostojno proslavili predstojeće blagdane, a u svrhu mira i dobrobiti svih nas, posebice naših najmlađih.