Gradonačelnik grada Zadra Zvonimir Vrančić primo je u Gradskoj vijećnici poznatu hrvatsku i zadarsku kazališnu glumicu Jasnu Ančić povodom dodijeljenog joj visokog priznanja „ZLATNI SMIJEH" u sklopu 34. DANA SATIRE za najbolju žensku ulogu u predstavi „Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica" u režiji Dražena Ferenčine i izvedbi zadarskog Hrvatskog narodnog kazališta.

Gradonačelnik grada Zadra Zvonimir Vrančić  primo je u Gradskoj vijećnici  poznatu hrvatsku i zadarsku kazališnu glumicu Jasnu Ančić povodom dodijeljenog joj visokog priznanja „ZLATNI SMIJEH" u sklopu 34. DANA SATIRE  za najbolju žensku ulogu u predstavi „Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica"  u režiji Dražena Ferenčine i izvedbi zadarskog Hrvatskog narodnog kazališta.

Primanje za glumicu Jasnu Ančić Primanje za glumicu Jasnu Ančić