Primanje za barkajole
Tradicionalni predbožićni susret gradonačelnika i zadarskih barkajola.

Gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić, sa svojim suradnicima, zamjenicima Antom Babićem i Jagodom Surać te pročelnicima Dolores Grdović Kalmeta i Nevenom Klarinom danas je u Maloj vijećnici upriličio tradicionalno božićno primanje za zadarske barkajole. Kao i svake godine, uručio im je darove i iskazao potporu Grada nastavku i održanju ove zadarske višestoljetne tradicije.
Trenutno u Zadru djeluje pet barkajola i oni su prepoznatljiv simbol grada, vrlo zanimljiv u našoj turističkoj ponudi. Kao i svake godine, barkajoli su iznijeli svoje primjedbe i prijedloge kako još poboljšati uslugu, promidžbu, ali i sigurnost putnika.

Primanje za barkajole Primanje za barkajole Primanje za barkajole Primanje za barkajole Primanje za barkajole