Gradonačelnik Živko Kolega sa suradnicima održao je danas u Maloj vijećnici Grada Zadra prijem za zadarske članove hrvatske rukometne reprezentacije- Toča i Josipa Valčića te Ivana Ninčevića sa obiteljima.
Tom prigodom gradonačelnik im je čestitao na fantastičnom uspjehu hrvatske reprezentacije  te im, uz prigodne poklone, dodjelio i zlanu medalju Sv. Krševana.
Poglavarstvo Grada Zadra donijelo je odluku tri rukometna reprezentativca iz Zadra nagraditi i novčanom nagradom od 25 000 kuna za izuzetne uspjehe u sportu.
Tom prigodom gradonačelnik im je čestitao na fantastičnom uspjehu hrvatske reprezentacije  te im, uz prigodne poklone, dodjelio i zlatnu medalju Sv. Krševana.

rukometa_i_016_1233751024.jpg    rukometa_i_011_1233751013.jpg    rukometa_i_009_1233751003.jpg

Prijem za zadarske rukometne reprezentativce