Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske
Gradonačelnik Božidar Kalmeta čestitao na uspjehu.

Gradonačelnik Božidar Kalmeta primio je u Maloj vijećnici veterane NK Arbanasi koji su osvojili prvo mjesto među 25 momčadi na 17. prvenstvu veterana HNS-a održanom  u Rovinju od 16. do 18.rujna. Ovo je povijesni rezultat za NK Arbanasi, višestruke pobjednike županijske nogometne lige.

Gradonačelnik im je čestitao na uspjehu istaknuvši kako je ovaj događaj snažno odjeknuo u zadarskoj sportskoj javnosti, te kako je trebalo izuzetno puno znanja, predanosti i vještine za osvajanje prvenstva, pogotovo uzevši u obzir činjenicu da u mnogim veteranskim momčadima igraju i igrači prvoligaške razine.

Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske Prijem za veterane NK Arbanasi, prvake Hrvatske