Predstavljen "Cvijet Zadra"

Na Forumu je danas, uz prigodnu svečanost, otvorena prva vrtna izložba cvijeća u Zadru, "Cvijet Zadra". Sadnice, sezonsko cvijeće i cvjetne dekoracije postavljene su na rivi odnosno Obali kralja Petra Krešimira IV gdje ih posjetitelji mogu razgledati. Vrtnu izložbu otvorili su direktor tvrtke Nasadi d.o.o, Lenko Ugrinić i zamjenik gradonačelnika Zvonimir Vrančić.

-Zadarsku rivu krasit će 60 tisuća sadnica koje smo zajedno s partnerima iz više hrvatskih gradova priredili za ovaj cvjetni spektakl, istaknuo je Ugrinić i dodao da vjeruje da će građani prepoznati vrijednost ove izložbe.

-Ovakva je izložba gradu Zadru naprosto bila neophodna. Zahvaljujem se svim gostima i sudionicima u prvoj cvjetnoj izložbi u našem gradu, koji su u suradnji s Gradom Zadrom i Turističkom zajednicom grada Zadra realizirali ovu manifestaciju. Nadamo se da će ovo postati tradicija našeg grada, rekao je kratko zamjenik gradonačelnika, Zvonimir Vrančić.