Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije

Gradonačelnik Branko Dukić i  zamjenica gradonačelnika  Jagoda Surać sa suradnicima danas su, već tradicionalno na blagdan sv. Stošije, mučenice i  nebeske zaštitnice Zadra, posjetili poglavaricu Benediktinskog samostana sv. Marije, Časnu Majku Anastaziju Čizmin i ostale sestre benediktinke. časnoj majci čestitali su ovom prigodom imendan, a gradonačelnik je zahvalio svim benediktinkama na predanom radu na čuvanju zadarske kulturne i umjetničke tradicije, posebice jednog od najpoznatijih i najvrednijih umjetničkih blaga na području Hrvatske -Zlata i srebra grada Zadra, te im je uručio prigodne poklone.

Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije Posjet benediktinkama u povodu blagdana Sv. Stošije