P O Z I V  za podnošenje prijedloga  za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2017. godinu
P O Z I V za podnošenje prijedloga za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2017. godinu
Pozivaju se fizičke i pravne osobe da podnesu svoje prijedloge za dodjelu nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ za 2017. godinu.

Akcijom „Nasmiješeno sunce“ se nagrađuju najuspješniji u ostvarenju turističke sezone. Akcijom se ocjenjuje razina uređenosti turističko-ugostiteljskih i uslužnih djelatnosti, kao i kvaliteta usluga koju pružaju, te se posebno ocjenjuje rad djelatnika u pojedinim segmentima usluge.

Prijedlozi se mogu podnositi u sljedećim kategorijama:

1. Najkvalitetniji ugostiteljski objekt:

- restoran

- konoba

- caffe bar

- noćni bar

2. Novi suvenir

3. Najljepše uređeni izlog trgovine

3. Najuređeniji balkon / vrt

4. Najuređenija benzinska postaja

5. Djelatnik godine

- najbolji turistički vodič / informator

- najbolji kuhar

- najbolji konobar

- najbolji prodavač

- najbolji policajac / inspektor

- najbolji čistač

- najbolji djelatnik turističke agencije.

Osim navedenih kategorija može se dati i prijedlog za dodjelu posebnog priznanja subjektima i institucijama za izniman doprinos u uspješnom odvijanju turističke sezone.

Prijedlozi se šalju tajnici Povjerenstva za ocjenjivanje na e-mail: nada.beverin@grad-zadar.hr

do 6. studenog 2017.