Povjerenstvo za provedbu javnog nadmetanja za izgradnju zatvorenog plivačkog kompleksa i polivalentne gradske dvorane na Višnjiku, otvorilo je 12. svibnja u Gradskoj vijećnici pristigle ponude, u nazočnosti predstavnika ponuditelja. Na javno nadmetanje za izgradnju zatvorenog bazena pristiglo je 7 ponuda, a za izgradnju polivalentne športske dvorane pristiglo je 5 ponuda. Prihvatljivost zaprimljenih ponuda utvrdit će se u postupku daljnje obrade od strane stručnih službi Grada. Najniže ponudbene cijene izvedbe radova za oba projekta u okviru su ranije predviđenih procjena projektanta. S obzirom na odredbe Zakona o javnoj nabavi , svi podaci koji se odnose na postupak procjene najpovoljnije ponude do njezina odabira je povjerljiv, stoga će javnost s detaljnijim informacijama biti upoznata nakon donošenja konačne odluke Poglavarstva Grada Zadra o odabiru najpovoljnijeg ponuđača..