Gradonačelnica Ana Lovrin danas je svečano otvorila potpuno obnovljenu zgradu Mjesnog odbora Crno u čijim će prostorijama biti smješteni različiti društveni sadržaji, od dječjeg vrtića, Kulturno-umjetničkog društva Crno pa do boravka za umirovljenike.

Nakon što je nedavno Grad financirao izgradnju ceste kroz mjesto Crno u iznosu od 1,5 milijuna kuna, u cjelovitu rekonstrukciju i uređenje zgrade i okoliša Grad Zadar je uložio 1,2 milijuna kuna. Nastavak je to ulaganja u rubne dijelove grada, što je potvrda politike unapređenja života u svim gradskim zonama, a ne samo centru.

Pozdravivši nazočne, gradonačelnica je izrazila vjerovanje da će obnovljena zgrada označiti početak intenzivnijeg oživljavanja društveno-kulturnog života u Crnom.

Prigodna svečanost okončana je predajom ključeva svih društvenih prostorija predsjednici Mjesnog odbora Aniti Grgurević.