Gradonačelnik Živko Kolega danas je u Maloj vijećnici Grada Zadra primio predstavnike Svjetske rukometne organizacije, predstavnike reprezentacija koje sudjeluju na Svjetskom prvenstvu u Zadru i rukometne suce.
Potpredsjednik Svjetske rukometne organizacije Manoel Oliveira zahvalio je gradonačelniku i gradu Zadru na gostoprimstvu i čestitao na izvrsnoj organizaciji prvenstva. Pohvalama su se pridružili  i predstavnici reprezentacija zemalja sudionica.
Gradonačelnik Živko Kolega danas je u Maloj vijećnici Grada Zadra primio predstavnike Svjetske rukometne organizacije, predstavnike reprezentacija koje sudjeluju na Svjetskom provenstvu u Zadru i rukometne suce.
Potpredsjednik Svjetske rukometne organizacije Manoel Oliveira zahvalio je gradonačelniku i gradu Zadru na gostoprimstvu i čestitao na izvrsnoj organizaciji prvenstva.Pohvalama su se pridružili  i predstavnici reprezentacija zemalja sudionica.

rukomet_007_1232971691.jpg               rukomet_003_1232971673.jpg

Održano primanje za predstavnike Svjetske rukometne organizacije