Održana predavanja u sklopu Tjedna energetske učinkovitosti

U Muzeju antičkog stakla danas su održana predavanja na kojima su brojni zainteresirani posjetitelji mogli čuti nešto više o aktualnoj temi obnove pročelja, energetskoj obnovi, ali i vidjeti sve navedeno iz primjera dobre prakse. Predavanju su nazočili nositelji projekta, odnosno predstavnici Upravnog odjela za prostorno uređenje i graditeljstvo Grada Zadra: pročelnik Darko Kasap, zamjenik pročelnika Matko Segarić, voditeljica Odsjeka za energetsku učinkovitost Ana Bajlo te voditeljica edukativnih radionica Jelena Atilić McColgan.

Teme predavanja bile su:
- Energetska učinkovitost RH - ostvareni rezultati Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost te planirane aktivnosti (Irena Dubravec, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost),
- Obnova pročelja stambenih zgrada (Darko Smodlaka, Knauf Insulation d.o.o.),
- Primjeri dobre prakse u porojektima energetske obnove stambenih zgrada (Ivan Trogrlić, Chromos - Svjetlost d.o.o.),
- Energetsko certificiranje i projekti energetske obnove zgrada (Vlatko Liščuk, Alfa - INŽENJERING d.o.o.).

Održana predavanja u sklopu Tjedna energetske učinkovitosti Održana predavanja u sklopu Tjedna energetske učinkovitosti Održana predavanja u sklopu Tjedna energetske učinkovitosti