Danas je s početkom u 8:00 sati održan 21. gradonačelnikov kolegij, sa sljedećim dnevnim redom:

1. Prijedlog odluke o početku postupka Javne nabave, za nabavu usluge - Izrada prostorno programske studije razvoja sportsko nogometne infrastrukture u Zadru;
         -odobren početak javne nabave s procijenjenom vrijednosti od 200.000,00 kn za izradu studije koja bi donijela prijedlog optimalne lokacije za izgradnju nogometnog stadiona.

2. Prijedlog odluke o odabiru ponude ponuditelja DUCA d.o.o. po provedenom otvorenom postupku javne nabave radova na izgradnji Istarske obale u Zadru;

- prihvaćena ponuda tvrtke DUCA d.o.o. u iznosu od 357.912,78 kuna za radova na izgradnji Istarske obale koji će omogućiti nesmetano korištenje prostora uz istovremeno obavljanje carinske i policijske kontrole graničnog prijelaza

3. Prijedlog odluke o imenovanju stručnog povjerenstva za dodjelu koncesija za obavljanje dimnjačarskih poslova na području Grada Zadra i nact obavijesti o namjeri davanja koncesije obavljanja dimnjačarskih poslova na području Grada Zadra;
         -imenovano povjerenstvo u sastavu: Jure Zekanović, Željko Predovan, Rajko Jurin, Boris Jović, Ante Babić.
4.  Prijedlog  zaključka  za  izradu  montažnih  nosača  za zaštitnu mrežu na SC
Franko Lisica;

-prihvaćena ponuda tvrke Krševan d.o.o. u iznosu od 7.500,00 kn + PDV za postavljanje zaštitne mreže iznad nogometnog igrališta  zbog sigurnosti djece.

5. Prijedlog zaključka za izvođenje radova na pomoćnom igralištu Stanovi;
           -prihvaćena ponuda tvrtke Marex Elektrostroj u iznosu od 27.020,00 kn +PDV za izmještanje razvodnih kutija za struju i postavljanje na novom mjestu zbog zaštite korisnika.

6. Javni natječaj za zamjenu nekretnina;
            -prihvaćen prijedlog Jadranskog osiguranja d.d. o zamjeni 2 čestice zemlje sa Gradom Zadrom, ovlašten UO za gospodarenje gradskom imovinom da raspiše i provede javni natječaj za zamjenu nekretnina.

7. Prijedlog odluke o izboru izvođača radova za uređenje poslovnog prostora Branimirova obala 10A /DONTOURS/;
                prihvaćena ponuda PPZ Zanat-Zadar u iznosu od 47.281,21 kuna za uređenje poslovnog prostora u vlasništvu Grada Zadra

8. Prijedlog zaključka o financijskoj potpori Uljarsko gospodarskoj zadruzi Mali Iž;
          -prihvaćena zamolba Uljarsko gospodarske zadruge Mali Iž za financijsku pomoć od 10.000,00 kn u svrhu nabavke alata i materijala za obnovu starih maslinika.
9. Prijedlog zaključka o korištenju javne površine na Narodnom trgu, Kulturna udruga NOVA - AKROPOLA
iz Zadra;
               -prihvaćen zahtjev za korištenje javne površine na Narodnom trgu za postavu štanda 14. studenoga 2009.

10. Prijedlog zaključka o korištenju javne površine na Narodnom trgu RADIJU O57.

-prihvaćen zahtjev za korištenje javne površine na Narodnom trgu 24. listopada 2009. u svrhu promocije KK Zadar.

Franko Lisica;

5. Prijedlog zaključka za izvođenje radova na pomoćnom igralištu Stanovi;