Održan 17. Olimpijski festival dječjih vrtića Zadarske županije
Fotogalerija gallery

Danas je na sportskim terenima ŠC Višnjik održan 17. Olimpijski festival dječjih vrtića pod pokroviteljstvom Hrvatskog olimpijskog odbora , a pod geslom: „ I ja ću biti olimpijac“.

Sudjelovao je velik broj djece iz brojnih vrtića s područja Zadarske županije, a natjecali su se u više disciplina, od nogometa, trčanja, skoka u dalj, bacanja loptice itd.

U ime Grada Zadra pozdravio ih je zamjenik gradonačelnika Ante Babić riječima: Želimo našoj djeci omogućiti razvoj i odrastanje uz sport i na zdrav način poticati harmoničan razvoj intelektualnih, psihičkih i fizičkih vrlina. Naš grad je grad sporta, grad djece i mladih, a manifestacije poput ovih najljepši način da to i pokažemo! I ovaj tradicionalni Olimpijski festival dječjih vrtića jedan je od razloga zašto smo krenuli u izgradnju i uređenje sportskih igrališta tu u srcu grada.