Obilježen Svjetski dan  Down sindroma
Obilježen Svjetski dan Down sindroma
Udruga za Down sindrom Zadarske županije obilježila je 21. ožujka, Svjetski dan Down sindroma.

U prostorijama Udruge za Down sindrom Zadarske županije, na adresi Bartula Kašića 3, okupljanjem članova udruge i uzvanika i ove je godine obilježen Dan Down sindroma.
Predsjednica udruge  Suzana Periša osvrnula se na 9 godina postojanja udruge u Zadru i na napredak koji su ostvarili u osvještavanju problema s kojima se susreću i pronalaženja njihovih rješenja. Istaknula je dobru suradnju s Gradom Zadrom, koji je udruzi dao prostor na korištenje, a podupire ju i financijski i logistički. Također je napomenula i važno međudjelovanje s Kabinetom za ranu intervenciju, kojeg podupiru Grad i Županija, a koji je nadstandardna ali neophodna usluga za svu djecu s teškoćama.