Novogodišnja čestitka gradonačelnika Božidara Kalmete
Neka vam Nova 2017. godina bude ispunjena svim dobrima i obiljem zdravlja te osobnim i poslovnim uspjehom.

Cijenjene Zadranke i Zadrani,

U godini koja je na izmaku svi naši napori uvijek su bili usmjereni na izgradnju Zadra kao gospodarski aktivnog i uspješnog regionalnog središta, najviših socijalnih i društvenih standarda, grada u kojem se osjećamo sigurno, grada po mjeri čovjeka. To je naša trajna misija.

Hvala vam Zadranke i Zadrani na strpljenju, hrabrosti i povjerenju, a svima nama želim još više snage i zajedništva, međusobnog razumijevanja, tolerancije i samopoštovanja kako bi mogli stvarati grad u kojem je ugodno živjeti.

Gradonačelnik, Božidar Kalmeta