Gradonačelnik Dukić primio veleposlanicu Litve.

U Maloj vijećnici Grada Zadra, gradonačelnik Branko Dukić primio je u nastupni posjet NJ. E. gospođu Jūratė Raguckienė, nedavno imenovanu veleposlanicu Republike Litve u Zagrebu.

Veleposlanica Republike Litve u večernjim satima na Poljani Ivana Pavla II., svojom će nazočnošću uveličati Međunarodni plesni festival „Adriatic Zadar Open 2019“, koji organizira poduzeće „Terra Astrum“ iz Litve,  u suradnji s počasnom konzulicom Republike Litve u RH, gđom Rimom Koić, pod pokroviteljstvom Grada Zadra i uz potporu TZ Grada Zadra. Festival  se održava u Zadru već treći put, a ugostit će oko 300 sudionika, većinom iz Republike Litve te Poljske. Ovo je nastavak dugogodišnje izvrsne suradnje s Republikom Litvom i njenim predstavnicima.

Veleposlanica Litve, NJ. E. gospođa Jūratė Raguckienė, izrazila je zahvalnost na prijemu te istaknula kao je Zadar doživjela kao iznimno lijep i romantičan grad. Veleposlanica Litve i gradonačelnik Dukić te konzulica Republike Litve u RH, gđa Rima Koić, razgovarali su o dosadašnjoj plodnoj i dobroj suradnji i složili se kako će sada, nakon uspostave veleposlanstva u Zagrebu, suradnja s Republikom Litvom i njenim predstavnicima biti još bolja.

Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru Nastupni posjet NJ. E. Jūratė Raguckienė, veleposlanice Republike Litve Gradu Zadru