Nasmiješeno sunce 2018.
Fotogalerija Galerija
Dodijeljene nagrade za turističku sezonu 2018.

Akcija „Nasmiješeno sunce“ kojom se nagrađuju najuspješniji u ostvarenju turističke sezone odvija se već šesnaestu godinu za redom. Akciju provodi gradonačelnik u suradnji s gospodarskom i obrtničkom komorom, TZ Županije i Grada, Udruženjem obrtnika Zadar i Udrugom zadarskih ugostitelja.

Provodi se s ciljem dodatnog motiviranja za pružanje što kvalitetnijih usluga, za poticanje međusobne konkurencije u uređenju objekata i razine usluga te naposlijetku kao rezultat svega, prezentiranje grada Zadra na način dostojan njegove tradicije, povijesnog i kulturnog značaja i zahtjeva sadašnjeg vremena.

Nagrade su uručili gradonačelnik Branko Dukić i direktor Turističke zajednice Mario Paleka.

Nagrađeni u akciji Gradonačelnika  Grada Zadra „Nasmiješeno sunce“ u turističkoj 2018.g.

NAJBOLJI RESTORAN

Restoran „BRUSCHETTA“, vlasnik Božidar Vedrić

NAJBOLJI CAFFE BAR

Caffe bar „TONI“, vlasnik Robert Zubčić

NAJBOLJA KONOBA

Konoba „SKOBLAR“, vlasnik Josip Skoblar

NOVI SUVENIR

UPORABNI SUVENIRI OD BRAČKOG KAMENA, Obrt „Kamen dizajn“ vlasnik Mario Pletikosić

NAJLJEPŠE UREĐENI IZLOG

Cvjećarnica „Mirta“, Nasadi d.o.o. Zadar

NAJUREĐENIJI VRT

Vrt hotela „Adriana“, Borik d.o.o. Zadar

NAJUREĐENIJA BENZINSKA POSTAJA

INA d.d. – Benzinska postaja Put Murvice istok

1. Dodijeljena su priznanja i novčano su nagrađeni:

NAJBOLJI TURISTIČKI VODIČ

Gospođa Valentina Matešić

NAJBOLJA KUHARICA

Gospođa Olivera Milin

NAJBOLJI KONOBAR

Gospodin Vedran Vuković

NAJBOLJA PRODAVAČICA

Gospođa Sanja Trbušić

NAJBOLJI POLICAJAC

Gospodin Mario Filipović

NAJBOLJI ČISTAČ

Gospodin Danijel Dujela

NAJBOLJA DJELATNICA TURISTIČKE AGENCIJE

Gospođa Iva Čakarun

III. Dodijeljena  su posebna priznanja:

Posebna priznanja za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2018. godine dodjeljuje se gospodi Siniši Kulišiću, Borutu Gatari i Renatu Golemu za „Išku kraljicu“,  „Zadar Wine Festivalu“ ,  Brijačnici „Bulić“, vlasnik Hrvoje Bulić,  gospođi Nikolini Radić, gospodinu Venciju Jurinu.