Dodjela nagrada u akciji „Nasmiješeno sunce“ kojom se nagrađuju najuspješniji u ostvarenju turističke sezone biti će u četvrtak, 15. studenoga 2012. godine u 9.00 sati u Gradskoj loži.

Popis nagrađenih:

Nagrađeni u akciji Gradonačelnika  Grada Zadra „Nasmiješeno sunce“ u turističkoj 2012.g.:

NAJBOLJI RESTORAN

Restoran „BRUSCHETTA“, vl. Božidar Vedrić

NAJBOLJI CAFFE BAR

Caffe bar „PORTHOS“,  vl. Alan Nikpalj

NAJBOLJA KONOBA

„K MARJANU“, vl. Darko Surać

NOVI SUVENIR

Antonija Gospić, nakit od žice i stakla

NAJLJEPŠE UREĐENI IZLOG

Poklon galerija „BAMBOLA“, vl. Maja Krnčević

NAJUREĐENIJI VRT

Osnovna škola Stanovi Zadar

II. Dodjeljuju se priznanja i novčano nagrađuju:

NAJBOLJI TURISTIČKI INFORMATOR

Gospođa Vesna Gregov

NAJBOLJI KUHAR

Gospodin Tomislav Karamarko

NAJBOLJI KONOBAR

Gospodin Hrvoje Rončević

NAJBOLJI PRODAVAČ

Gospodin Ernest Verunica

NAJBOLJI POLICAJAC

Gospodin Tomislav Stipanov

NAJBOLJI ČISTAČ

Gospodin Vjekoslav Lenkić

III. Dodjeljuju se posebna priznanja:

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se Restoranu „ATRIJ“,  IPSE d.o.o. Benkovac.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se Hotelu baština „ART HOTEL KALELARGA“,  ZADARGRADNJA d.o.o. Zadar.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se  Boutique hostelu „FORUM“, TURISTHOTEL d.d. Zadar.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se „VITLOV PROIZVODNJA ČOKOLADE“ vl. Dubravko Vitlov.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se  LAUDATO d.o.o.  Zagreb za DVD „Lk. 2,25 – priča o sv. Šimunu“.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2012. godine dodjeljuje se  Caffe baru i noćnom baru „LEDANA L & B“, RIVA LIBURNA d.o.o. Zadar.