Nagrade za najsportaše u 2017.
Zadarski list dodijelio nagrade najboljim sportašima u 2017. godini.

U Hrvatskom narodnom kazalištu Zadar danas su dodijeljene nagrade za nabolje sportaše u 2017. godini, koje Zadarski list tradiocionalno dodjeljuje još od 1995.
Nagradu za sportaša godine dodijelio je gradonačelnik Branko Dukić, a u ime Stipe Žunića pehar je preuzeo njegov otac Zdravko.
Čestitam svim nagrađenim sportašima na njihovim uspjesima. Grad Zadar kontinuirano radi na poboljšanju uvjeta za treninge sportaša, u zadnje vrijeme ulažući u uređenje terena na Višnjiku. Uskoro ćemo pozvati trkače na trim stazu, a i ispuniti obećanje koje sam dao Stipi Žuniću da ćemo obnoviti bacalište kugle. Potičemo i promoviramo sport koliko god je to u našoj moći, i to ćemo nastaviti i ubuduće kroz ulaganja u infrastrukturu i podršku našim klubovima.- istaknuo je gradonačelnik.

Nagrade su dobili:

Matea Čerina za nadu godine

Lucijan Valčić nagradu Mile Filipi za životno djelo

ŽKK Zadar za žensku sportsku ekipu

KK Zadar za mušku sportsku ekipu

Maja Perinović za sportašicu godine

Stipe Žunić za sportaša godine

Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017. Nagrade za najsportaše u 2017.