«Povodeći se za tezom kako Zadar nije lijep samo onoliko koliko je lijepa njegova uža gradska jezgra, već onoliko koliko su lijepi rubni dijelovi grada, i danas nastavljamo s nizom projekata koji potvrđuju tu tezu», kazao je danas prilikom otvorenja radova na uređenju cestovne infrastrukture u Mjesnom odboru Vidikovac zadarski gradonačelnik Božidar Kalmeta.

Riječ je o uređenju Puta Kotarskih serdara s odvojcima te Ulici P.R.Vitezovića za koje će iz Gradskog proračuna biti izdvojeno 500.000 kuna.

Navedene ulice dio su od 18 zadarskih ulica koje ulaze u program asfaltiranja do kraja tekuće godine, čime se zaokružuje cjelina od ukupno 70 ulica koje su asfaltirane u posljednje dvije godine.

Uređenje ulica u MO Vidikovac dio je programa održavanja komunalne infrasturkure, koji je po provedenom javnom nadmetanju ugovoren u iznosu od 1.738.491,62 kune.