Ministrica obišla Mocire
Ministrica za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Vesna Bedeković obišla centar Mocire.

Vesna Bedeković, ministrica  za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku u pratnji državne tajnice Marije Pletikose obišla je radove  na centru Mocire. Domaćin joj je bio gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima. Ministrica se na licu mjesta uvjerila u tijek i napredak radova na dovršenju ovog centra i svih njegovih sastavnica; dječjeg vrtića, škole i prostora za boravak i rehabilitaciju djece i mladih s poteškoćama.

Radovi se odvijaju prema planu, a predviđen završetak građevinskog dijela je na proljeće 2020., nakon čega slijedi ujnutarnje opremanje zgrada i useljenje korisnika.