Laureati akcije "Nasmiješeno sunce"

U petak, 6.prosinca u Koncertnoj dvorani Kneževe palače u Zadru u 10 sati održat će se Svečana dodjela prizanja gradonačelnika Grada Zadra "Nasmiješeno sunce" za turističku 2013.godinu. O ovogodišnjim laureatima odlučilo je Povjerenstvo u sastavu predsjednik Alan Kociper, pročelnik UO za gospodarstvo i poduzetništvo Grada Zadra te članovi Snježana Dražina, predstavnica HGK Županijske komore Zadar, Zvonko Šupe, direktor TZ Grada Zadra i Drbravko Milin, predstavnik Udruženja obrtnika Zadar.

Dobitnici u akciji "Nasmiješeno sunce" 2013. su:...

I. Dodjeljuju se priznanja:

NAJBOLJI RESTORAN

Restoran „NIKO“, vlasnik gospodin Erik Pavin

NAJBOLJI CAFFE BAR

Caffe bar „TONI“,  vlasnik gospodin Robert Zubčić

NAJBOLJA KONOBA

„KONOBA SKOBLAR“, vlasnik gospodin Bruno Srećko Skoblar

NAJBOLJI NOĆNI BAR

„Ledana“

NAJLJEPŠE UREĐENI IZLOG

Cvjećarna „SNJEŽANA“, vlasnica gospođa Snježana Stipčević

NAJUREĐENIJI VRT

Gospodin Velimir Čubrić

II. Dodjeljuju se priznanja i novčano nagrađuju:

NAJBOLJI TURISTIČKI INFORMATOR

Gospođa Ivana Dundović

NAJBOLJI KUHAR

Gospodin Dalibor Pavlović

NAJBOLJI KONOBAR

Gospodin Niko Mrkić

NAJBOLJI PRODAVAČ

Gospođa Lucijana Milin

NAJBOLJI POLICAJAC

Gospodin Denis Čolak

NAJBOLJI ČISTAČ

Gospodin Ivan Zekanović

III. Dodjeljuju se posebna priznanja:

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2013. godine dodjeljuje se ZADARSKOJ NADBISKUPIJI za vodič „Zadarski sveti zaštitnici“.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2013. godine dodjeljuje se  LAUDATO d.o.o.  Zagreb za vodič „Zadarski sveti zaštitnici“.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2013. godine dodjeljuje se NARODNOM MUZEJU ZADAR.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2013. godine dodjeljuje se  gospodinu Dušku Nonkoviću – Bući.

Posebno priznanje za izniman doprinos uspješnom odvijanju turističke sezone 2013. godine dodjeljuje se Udruzi „OSMIJEH ZA-DAR“ za manifestaciju VAK“AN“ZA.