Krenite u novu „Potragu“
Portal za tržište rada, razvoj gospodarstva i mjere aktivne politike zapošljavanja ima novi izgled!

Portal za Tržište Rada, razvoj Gospodarstva i mjere Aktivne politike zapošljavanja ima novi izgled!

”PoTRaGA” svojim posjetiteljima olakšava pristup zadarskom tržištu rada, a od danas uz brži i pristupačniji preglednik.

Nudiš posao? Poslodavcima omogućavamo brzu i jednostavnu prijavu te besplatno objavljivanje neograničenog broja oglasa za radna mjesta.

Tražiš posao? Ostavi svoj životopis i pristupi širokoj bazi oglasa za radna mjesta.

Redovito objavljujemo informacije za poslodavce i nezaposlene osobe na području Zadarske županije. Edukacije, stipendije, startup, natječaji i potpore te zanimljivosti s tržišta rada – sve je na jednom mjestu.

Portal „PoTRaGA“ je izrađen u sklopu projekta ”PoTRaGA – Portal za Tržište Rada, razvoj Gospodarstva i mjere Aktivne politike zapošljavanja” čiji je nositelj Grad Zadar.

Potraga.hr