Humanitarne akcije na Narodnom trgu
Fotogalerija Galerija
Za zadarsku socijalnu samoposlugu i za Vukovar-fotogalerija.

Jutros, u subotu, 5. prosinca, na Narodnom trgu održane su humanitarne akcije kojima su prikupljala pomoć za zadarsku socijalnu samoposlugu i za najpotrebitije u gradu Vukovaru. Caritas Zadarske nadbiskupije i Volonterski centar Zadar organizirali su fritulijadu, a sav prihod od prodaje bio je namijenjen kupnji namirnica za socijalnu samposlugu. Fritule su prodavali gradonačelnik Grada Zadra, Božidar Kalmeta, župan Zadarske županije Stipe Zrilić, nadbikup zadarski, mons. Želimir Puljić, ravantelj zadarskog Caritasa, don Ivica Jurišić, pročelnik UO za socijalnu skrb Grada Zadra, Mario Pešut, voditelj socijalne samposluge, Igor Blaslov i brojni volonteri, a pripremali su ih učenici Hotelijersko-ugostiteljske škole. Za pomoć Vukovaru pjevali su brojni zadarski izvođači, klape i KUD-ovi.