Gradonačelnik Ljubljane Zoran Janković u sklopu obilaska novoizgrađenih sportskih dvorana po Hrvatskoj posjetio je i  Zadar. Iznio je brojne pohvale na račun dvorane Krešimir Ćosić na Višnjiku, a nakon toga primio ga je i gradonačelnik Zadra Zvonimir Vrančić sa svojim zamjenicima u Maloj vijećnici.
Razmijenili su iskustva u vođenju grada i gradske uprave, a gradonačelnik Ljubljane uputio je i poziv zadarskom izaslanstvu da posjeti Ljubljanu.
Gradonačelnik Ljubljane Zoran Janković u sklopu obilaska novoizgrađenih sportskih dvorana po Hrvatskoj posjetio je i  Zadar. Iznio je brojne pohvale na račun dvorane Krešimir Ćosić na Višnjiku, a nakon toga primio ga je i gradonačelnik Zadra Zvonimir Vrančić u Maloj vijećnici.

Gradonačelnik Ljubljane u posjeti Zadru