Gradonačelnik Dukić obišao braniteljski sajam "Samo hrvatsko"
Povodom Dana državnosti.

Povodom Dana državnosti, na Obali kralja Petra Krešimira IV, organiziran je braniteljsko - kolekcionarski sajam "Samo hrvatsko". Sajam je organiziralo Društvo (DKD) Diokles iz Splita uz potporu Grada Zadra. Na sajmu svoje autohtone hrvatske proizvode i rukotvorine izlažu predstavnici braniteljskih udruga, zadruga i obiteljskih gospodarstava. Manifestacija je izložbeno-prodajnog karaktera, a svi zaintresirani mogu probati i kupiti domaće proizvode kao što su domaće maslinovo ulje, sir, masline, inćune, suhe smokve, med, džemove, domaće likere i drugo te nakit i suvenire.

Sajam je danas obišao i gradonačelnik Grada Zadra, Branko Dukić sa suradnicima, savjetnikom za branitelje, Tihomirom Bakarićem i pročelnikom Tomislavom Koronom.

Braniteljski sajam na rivi bit će otvoren za sve posjetitelje 30.lipnja.