Povodom velikog športskog uspjeha koji su ulaskom u Prvu nogometnu ligu Hrvatske ostvarili nogometaši Nogometnog kluba «Zadar», gradonačelnik Živko Kolega sa suradnicima danas je primio nogometaše i vodstvo Kluba, te im uputio najsrdačnije čestitke u ime Gradskog poglavarstva i Gradskog vijeća Grada Zadra.

Navodeći kako je Grad proteklih godina sa sve značajnijim ulaganjima pratio rad NK «Zadra», gradonačelnik je istaknuo niz postojećih projekata koji se odnose na uređenje nogometnih igrališta, pa tako i onog na Stanovima, te najavio planove za gradnju novog modernog nogometnog stadiona na Višnjiku u budućnosti.
Postojeća izdvajanja iz gradskog proračuna za funkcioniranje NK «Zadra» rasti će sukladno rezultatima ovoga kluba, zaključio je gradonačelnik Kolega.
Živko Kolega od zadarskih je nogometaša dobio na poklon dres NK «Zadra» s brojem 10, a uručujući mu prigodni poklon, predsjednik Kluba Branko Katić kazao je kako se simbolika broja 10 odnosi na ocjenu dosadašnje suradnje Grada Zadra i Nogometnog kluba «Zadar».