U sklopu suradnje Hotelijersko-turističke i ugostiteljske škole iz Zadra i Srednje strukovne škole iz češkog grada Lomnica u Tišnovu, ovih dana u Zadru boravi izaslanstvo te češke škole radi dogovora o skorašnjoj razmjeni učenika te predstavljanju nacionalnih i regionalnih kuhinja, koje će se održati tijekom svibnja u Češkoj. Izalsnastvo ej tom prigodom primio član Poglavarstva za gospodarstvo Branko Ganzulić.

Tim povodom, član Poglavarstva Grada Zadra za gospodarstvo Branko Ganzulić primio je danas izaslanstvo obiju škola predvođeno ravnateljicom zadarske škole Jadrankom Brkić Vejmelka i pomoćnicom ravnateljice češke škole Annom Culkovom u Gradskoj vijećnici.