U sklopu svog posjeta Zadru, američki veleposlanik u Republici Hrvatskoj , NJ. E. g. James Foley posjetio je i Grad Zadar, gdje ga je primio gradonačelnik Zvonimir Vrančić, sa svojim zamjenicima Draženom Grgurovićem i Darkom Kasapom. Gradonačelnik je ukratko predstavio grad i njegovu kulturnu i povijesnu baštinu, a razgovrali su o i gospodarskoj situaciji i mogućnostima ulaganja u Zadar.

U sklopu svog posjeta Zadru, američki veleposlanik u Republici Hrvatskoj , NJ. E. g.  James Foley posjetio je i Grad Zadar, gdje ga je primio gradonačelnik Zvonimir Vrančić, sa svojim zamjenicima Draženom Grgurovićem i Darkom Kasapom.

Američki veleposlanik u Zadru Američki veleposlanik u Zadru