60 godina rada Dječjeg vrtića Galeb

Djeca iz Dječjeg vrtića Galeb, zajedno sa svojim tetama, pripremila su prigodan program, kako bi proslavili 60. godinu djelovanja te ustanove. Njihov rođendan čestitao im je i pročelnik UO za odgoj i školstvo, prof. Joso Nekić te njegova pomoćnica, prof. Doroteja Kamber - Kontić.

Predstavnici Grada Zadra razveselili su djecu slatkišima i sokovima, a pročelnik Joso Nekić istaknuo je kako Grad uvijek brine o svojim najmlađima. Stoga se iz proračuna godišnje izdvaja 32 milijuna kuna za predškolski odgoj, što je gotovo 10% gradskog proračuna.

Djeca su mu potom uručila poklon - slikovnicu, kako bi imali uspomenu na ovo lijepo druženje.