13. hrvatski festival sportske rekreacije žena Hrvatskog saveza sportske rekreacije
Sport za sve.

U SRC Ravnice otvoren je 13. hrvatski festival sportske rekreacije žena Hrvatskog saveza sportske rekreacije Sport za sve na kojemu je sudjelovalo 27 rekreativnih udruga i društava iz 11 hrvatskih županija. Više od 270 sudionica natjecalo se u šest sportskih disciplina. Sudionice je pozdravio zadarski gradonačelnik, Branko Dukić, naglasivši kako je za održavanje zdravlja iznimno važno  redovito se baviti sportom ili sportskim rekreativnim aktivnostima. Svim sudionicama poželio je dobre sportske rezultate i izrazio nadu, da ovo događanje neće biti i posljednje u Zadru. S obzirom na veliki broj sudionica, najavio je kako će se sljedeći ovakav festival održati na Višnjiku i rekreativkama zaželio da provedu ugodno vrijeme u Zadru.

U ime udruge domaćina, okupljene je pozdravila predsjednica Relaksa Katja Pijaca, izrazivši zadovoljstvo što se ovogodišnja sportska nadmetanja održavaju u Zadru.