Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata

KLASA:     112-01/17-01/34

URBROJ:  2198/01-2-17-4

Zadar,      18.listopada   2017.godine

Povjerenstvo za  provedbu javnog natječaja objavljenog u „Narodnim novinama“ broj 99/2017 od 06.listopada 2017.godine za imenovanje pročelnika Ureda gradonačelnika Grada Zadra  1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno vrijeme,   s istekom roka za prijave dana 16.listopada 2017.godine, upućuje

POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA

Pozivaju se kandidati prijavljeni na javni natječaj za imenovanje pročelnika Ureda gradonačelnika Grada Zadra  1 izvršitelj /izvršiteljica) na neodređeno vrijeme objavljen u „Narodnim novinama“ broj 99/2017  od  06.listopada  2017.godine,

da će se pisano testiranje održati dana 24.listopada 2017.godine  s početkom u 9,00 sati u Maloj vijećnici Grada Zadra , Narodni trg 1.

Ako kandidat ne pristupi pisanom testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na javni natječaj.

Pisano  testiranje se sastoji od provjere znanja iz pravnih izvora objavljenih na web- stranici Grada Zadra.

Ne postoji mogućnost naknadnog pisanog testiranja bez obzira na razloge koji priječe da se testiranju pristupi u naznačeno vrijeme.

Vrijeme provođenja intervjua s kandidatima ,  koji  ostvare  najmanje 50% bodova  iz provjere znanja putem pisanog testiranja,  provesti  će se u dogovoru s kandidatima.

Ovaj poziv objavljuje se na web stranici i na oglasnoj ploči Grada Zadra.