Natječaj za radno mjesto

KLASA:    112-01/15-01/35

URBROJ: 2198/01-12-15-3

Zadar,     08.prosinca  2015.godine

Kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – područni ured Zadar dana 08.prosinca    2015.godine  pročelnik Upravnog odjela za odgoj i školstvo  Grada Zadra objavio je oglas   za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik II (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme (6 mjeseci) zbog obavljanja privremenih poslova u EU projektu „Škola puna mogućnosti“ i oglas   za prijam u službu na radno mjesto viši stručni suradnik II (1 izvršitelj/ica)z a odgoj  na određeno vrijeme u radi zamjene odsutne službenice zaposlene na neodređeno vrijeme, do povratka odustne službenice, odnosno prestanka njezine službe. Rok za podnošenje prijava na oglas  istječe dana 16.prosinca 2015.godine.

1. Opis poslova i zadaća za radno mjesto viši stručni suradnik II (privremeni poslovi)
  • pomoć voditelju projekta u upravljanju i koordinaciji provedbe
  • komunikacija s projektnim partnerima, ugovornim tijelom, podugovarateljima i ciljanim skupinama
  • suradnja s projektnim partnerima i suradnicima, organizacija sastanaka, događanja, seminara i putovanja
  • pomoć u upravljanju trošenjem sredstava projekta s projektnog računa
  • sudjelovanje u pripremi narativnih i financijskih izvještaja projekta
  • upravljanje ostalim administrativnim zadacima u projektima

PRAVNI IZVORI ZA PROVJERU ZNANJA ZA RADNO MJESTO POD TOČKOM 1

VIŠI STRUČNI SURADNIK II

• „Statut Grada Zadra“ („Glasnik Grada Zadra“ broj: 9/09, 28/10, 3/13 i 9/14)
  • Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnim i srednjim školama(„Narodne novine“, br. 87/08, 86/09, 92/10, 90/11, 5/12, 16712, 86/12, 126712, -pročišćeni tekst, 94/13 i 152/14.)
  • Držani pedagoški standard osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja (NN, 63/08 i 90/10),
  • Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama( strukturnifondovi.hr)(upute za prijavitelje , opći i posebni uvjeti ugovora…)
  • Europski socijalni fond-aktivnosti (http://ec.europa.eu/esf/home.isp?langld=hr
  1. Opis poslova i zadaća za radno mjesto viši stručni suradnik II za odgoj (zamjena-rodiljni)
  • vodi dokumentaciju vrtića drugih osnivača za ostvarivanje potpore;
  • obavlja obračun mjesečne isplate za gradske vrtiće i vrtiće drugih osnivača;
  • prati realizaciju programa u predškolskom odgoju
  • obavlja i druge poslove po nalogu pročelnika i pomoćnika pročelnika upravnog odjela.

PRAVNI IZVORI ZA PROVJERU ZNANJA ZA RADNO MJESTO POD TOČKOM 2 (zamjena-rodiljni)

VIŠI STRUČNI SURADNIK II

• „Statut Grada Zadra“ („Glasnik Grada Zadra“ broj: 9/09, 28/10, 3/13 i 9/14)
  • Zakon o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN, 10/97, 107/07 i 94/13),
  • Državni pedagoški standard predškolskog odgoja i naobrazbe (Narodne novine br.: 63/08 i 90/2010).

Koeficijent složenosti poslova radnog mjesta – viši stručni suradnik II je – 2,196. Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova utvrđenog za radno mjesto na koje je raspoređen  i osnovice za izračun plaće , uvećan za 0,5% za svaku godinu  radnog staža.

Za kandidate prijavljene na oglas za radno mjesto pod točkom 1.koji ispunjavaju formalne uvjete  provest će se testiranje  radi provjere znanja i sposobnosti  putem pisanog testiranja i intervjua. Pisano testiranje obuhvati će i provjeru znanja engleskog jezika.

Za svaki dio provjere kandidatima se dodjeljuje  broj bodova od 1 do 10.

Intervju će biti proveden samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50 % ukupnog broja bodova na pisanom testiranju. Vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata (pisano testiranje i intervju)  bit će objavljeno na ovoj web stranici, te na oglasnoj ploči u predvorju Grada Zadra, Narodni trg 1, najmanje pet dana prije održavanja provjere. Za radno mjesto viši stručni suradnik II sudjelovanje u projektu EU “Škola puna mogućnosti” provjera znanja obuhvatit će i provjeru  znanja engleskog jezika.

Prijave na oglas podnose se neposredno u pisarnici Gradske uprave Grada Zadra na adresi Narodnin trg 1  ili poštom na adresu: Grad Zadar , Narodni trg 1, Upravni odjel za gradsku samoupravu i opće poslove-Odsjek za kadrovske poslove u  roku od 8 dana od dana objave kod Hrvatskog zavoda za zapošljavanje   odnosno do 16.prosinca   2015.godine.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Po izvršnosti rješenja o prijmu u službu, kandidatima koji ne budu primljeni putem pošte biti će  vraćena dokumentacija priložena prijavi.

Kandidat može tijekom oglasnog    postupka pisanim putem povući prijavu.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU OGLASA