Javni uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog uređenja i građenja

KLASA: UP/I-361-03/15-01/000075

URBROJ: 2198/01-5-16-0015

Zadar, 07.04.2016.

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

JOSIP ŠARIĆ HR-23000 ZADAR, BANA TOME ERDODYJA BAKAČA 18

- dostavlja se

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za građenje građevine s jednom stambenom jedinicom, katnosti: suteren i prizemlje ( Su + Pr ) stambene namjene , 3. skupine, na dijelu katastarske čestice k.č.br.1714/2 k.o. Crno (Zadar).

2. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 21. 04.2016 u 09:00 sati, na lokaciji – Grad Zadar, Upravni odjel za provedbu dokumenata prostornog                     uređenja i građenja, Pod bedemom 1a, Zadar.

3. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Građevinska                dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.

4. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.

STRUČNA SURADNICA

Ozrenka Kamber, ing.građ.