Javni poziv za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

KLASA: UP/I-361-03/19-01/000062

URBROJ: 2198/01-5-19-0006

Zadar, 20.09.2019.godine

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

- investitor  BELLIS GRADNJA d.o.o., HR-23205 Bibinje, Zrinskih  Frankopana 9

dostavlja se za:

- Švenjak Renata, SAD

- Skroče Lenka, SAD

- Skroče Albina, SAD

- Skroče Linda Cvita, SAD

- Skroče Michael James, SAD

1. Pozivamo Vas na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za građenje građevine mješovite namjene (stambeno poslovna), 2.b skupine na novoformiranoj građevnoj čestici dio k.č. 527 k.o. Zadar u Zadaru, Nenada Mataka bb
  1. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 02.10.2019 u 09:00 sati, na lokaciji – Zadar, Pod bedemom 1A, (na pijaci u zgradi SARAG -prvi kat).
  2. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donijeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.
  3. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.

VIŠI SAVJETNIK

Mile Vukšić,ing.građ./dipl.ing.sig.