Javni poziv za uvid u spis predmeta

Zadarska županija

Grad Zadar

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

KLASA: UP/I-361-03/16-01/000227

URBROJ: 2198/01-5-19-0009

Zadar, 12.07.2019.

Predmet:  Javni poziv za uvid u spis predmeta

VLADO SKROČE, HR-23000 ZADAR, ŠIBENSKA 11B

- dostavlja se

1. Pozivamo investitora, vlasnika nekretnine  za koju se izdaje  građevinska dozvola i nositelja drugih  stvarnih prava na  toj nekretnini te vlasnika i nositelja  drugih  stvarnih prava na   nekretnini  koja  neposredno graniči  s  nekretninom za koju  se izdaje   građevinska dozvola , na uvid u spis predmeta u postupku izdavanja građevinske dozvole za

građenje građevine stambene namjene, 3. skupine na građevnoj čestici  dio k.č.br. 2605 k.o. Zadar.

2. Uvid u spis predmeta može se izvršiti dana 24.07.2019 u 09,00 sati, na lokaciji – Zadar, Pod Bedemom 1 a, Zgrada trgovačkog centra  na tržnici (Poluotok).

3. Pozivu se može odazvati stranka osobno ili putem svoga opunomoćenika, a na uvid treba donjeti dokaz o svojstvu stranke u postupku. Građevinska dozvola može se izdati i ako se stranka ne odazove ovom pozivu.

4. Stranka koja se odazove pozivu nadležnoga upravnog tijela za uvid, dužna je dokazati da ima svojstvo stranke.